Canavar Kamyon Rallisi 3D

Yarış Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 135,4 MB
  • Version 1.15
  • Dil Türkçe
  • Firma Game Mavericks
Yarış oyunlarında yer almayı seviyorsanız Canavar Kamyon Rallisi 3D mobil oyununa dahil olmalısınız.

IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayabileceğiniz Canavar Kamyon Rallisi 3D mobil oyununda zorlu yarışların üstesinden gelmek için kazanmaktan başka çareniz yoktur. En güçlü araç ile zorlu oyun pistine geçin ve yarışmacı olan rakiplerinizi yenmek gaza basın. Oyunda sizlere verilen görevleri tamamlamak için tepeden tırmanıp çamurla offroad alanlarını keşfetmek için 4x4 sürücüyü kullanın.

Kamyon sürücüsü ile offroad becerilerini test edin. Canavar kamyonun kabinine atlayın, zamanında olun ve 4x4 kamyonu hafife almayın. Sürükle ve Canavar Kamyon Offroad Ralli 3D'deki tüm görevleri tamamlayın. Eğer miting sürücüsü değilseniz, Monster Truck Offroad Rally 3D'de bir kamyon kullanabilirsin. Offroad arazisinde sürüş deneyin ve atmosferin tadını çıkarın. Hızlı sür, miting sırasında kamyonun kontrolünü kaybetmeyin.

Kolay oyun kontrolleri sayesinde aracınızı oyun pistinde tutmak hiç de zor olmayacak. Fakat rakiplerinizde en az sizin kadar hızlıdır. Sürüş emirlerini tamamlayın. Verilen görevleri zamanında yapın, canavar kamyonu çok hızlıdır. Offroad sürüşüyle ??büyük bir kamyonun gücünü deneyin. 

Daha Fazla Göster
Canavar Kamyon Rallisi 3D indir
DİĞER SÜRÜMLER