Canavar Kamyon Rallisi 3D

Yarış Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 135,4 MB
  • Version 1.16
  • Dil Türkçe
  • Firma Game Mavericks
Canavar Kamyon Rallisi 3D, yarış tabanlı geliştirilmiş zorlu bir yarış oyunudur.

Canavar Kamyon Rallisi 3D mobil oyununda hiç bilmediğiniz bir oyun platformunda yer alacaksınız. Oyunu Android  mobil cihazınıza ücretsiz bir şekilde indirin ve canavar gibi bir araç seçin. Zorlu yarışlara dayanacak bir araç bulmanız hiç de zor olmayacak. Oyunumuzda profesyonel bir miting sürücüsü olarak görev alacak ve çamur dolu platformu geçerek pistin sonuna kadar birinci olarak ilerlemeye çalışacaksınız.

Canavar Kamyon Rallisi 3D mobil oyunu adından da anlayacağınız üzere ralli yarışları üzerine kurulmuş başarılı bir yarış oyunudur. Oyunda başarılı bir performans sergilemek hem çok kolay hem de çok zordur. Fakat siz bunu yapacak güce sahipsiniz. Platformlar araçlar için özel olarak hazırlanmıştır. Araçlarda bu platforma uygun güçlü motorlara sahip özel araçlardır. 

Canavar kamyonu offroad rallisine katılarak ve offroad arazisi içerisinde savaşarak kendi galibiyetinizi kazanın. Canavar kamyonun gücünü test edin. Offroad kamyon sürüşüne sizde kendi aracınız ile katılın ve kazanan kişi olmanın bir yolunu bulun. Aracınızı yarış pisti içerisinde tutmak için elinizden geleni yapın. Şimdi, Canavar Kamyon Offroad Ralli 3D'yi denemenin zamanı geldi. Sürücü kamyon 4x4 canavarın gücünü hissetmek için mücadeleye katılın. Yollar olmadan sürmeyi deneyin.

Daha Fazla Göster
Canavar Kamyon Rallisi 3D indir
DİĞER SÜRÜMLER